Конкурс партнерів програми «Активні громадяни»

16 березня  під керівництвом виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Тетяни Побережної відбулася нарада з працівниками відділу економіки та підприємництва райдержадміністрації щодо проведення на районному рівні відкритого конкурсу партнерів програми «Активні громадяни» на 2015-2016 роки у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Даний конкурс оголосила Британська Рада.

До участі у даному конкурсі запрошуються громадські організації, благодійні фонди, молодіжні та інші об’єднання. Заявки від фізичних осіб не приймаються.
Проект передбачає відбір партнерів для проведення майстер-класів, участі у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення міжнародних навчальних візитів. Партнери шляхом організації тренінгів у локальних громадах повинні сприяти у розробці й уповноваженні проектів соціальної дії, спрямованих на покращення життя громадян.
Британська Рада надаватиме часткове фінансування обраних проектів, основним пріоритетним напрямком яких є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України.
Заявки прийматимуться до 22 березня 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *