Розроблення інвестиційного паспорта Шумського району

13 березня про розроблення інвестиційного паспорта Шумського району говорили під час наради при виконувачу обов’язків голови райдержадміністрації Тетяні Побережній.

До стратегічних інвестиційних проектів відносять відновлення виробничих потужностей дочірнього підприємства “Шумський торфозавод” державного підприємства “Поділляторф”. Метою проекту є здійснення комплексу заходів для розвитку торф’яної галузі в районі, раціональне використання місцевих енергетичних ресурсів, задоволення потреб населення та закладів соціальної сфери місцевим видом палива – торфом, економія бюджетних коштів та створення нових робочих місць.
Наступним інвестиційним проектом є організація підприємницької діяльності (вирощування лікарських рослин)на території Андрушівської сільської ради. Проте на даний момент землі, що планують залучити під інвестиційний проект, не обробляються.
Також інвесторам пропонують вкласти кошти у організацію підприємницької діяльності (садівництво) на території В.Іловицької сільської ради.
Створення духовно – культурного музейного комплексу “Антонівці – округа” та розвитку інфраструктури пізнавального туризму на території Іловицької і Стіжоцької сільських рад Шумського району також є привабливою пропозицією, яка може зацікавити інвестора.
Об’єктом комунальної власності, який може бути запропонований в рамках державно-приватного партнерства – є приміщення колишнього кінотеатру «Мир» в м.Шумськ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *