«Роль і місце бібліотек у формуванні національної свідомості, патріотичному вихованні молоді»

5 червня  2015 року на базі Шумської центральної бібліотеки відбувся районний семінар-практикум бібліотечних працівників на тему «Роль і місце бібліотек у формуванні національної свідомості, патріотичному вихованні молоді». Відкрила семінар в.о.начальника відділу культури і туризму Шумської РДА Колесник Лариса Миколаївна, яка відмітила що патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об’єднання різних регіонів та гідне представлення нашої країни у світі.

Перед бібліотекарями району виступила директор Шумської централізованої  бібліотечної системи Гордовська Анастасія Панкратіївна, яка представила категорію „патріотизм”, як духовно-моральну цінність, що виступає пріоритетним завданням функціонування держави, становлення суспільства, розвитку особистості.
Під час семінару методистами інформаційно-методичного відділу були надані консультації на такі теми: «Форми бібліотечної роботи з розвитку патріотичної і громадської самосвідомості молоді», «Практика використання краєзнавчих матеріалів у роботі по вихованню молоді на бойових традиціях краю».
В семінарі взяли участь працівники відділу освіти, молоді і спорту Макаровська В.Г і Мельничук Р.Г, які розкрили напрямки роботи відділу по формуванню громадської позиції та патріотизму у молоді.
Для бібліотекарів району було проведено показовий масовий захід – годину пам’яті «Слава Україні і вічна пам’ять полеглих за її волю».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *