Клуб села Тетильківці

Тетильківці то є давнє село, відоме з першої половини вісімнадцятого століття . Розміщене воно на південному березі річки Вілія.
Культурний заклад мав найрізноманітніші назви:Бібліотека-книгозбірня, хата-читальня,згодом сільська бібліотека,а тепер бібліотека-філіал.
До війни вона називалась хатою читальнею. Хоч як було важко в цей час,але все одно проводилась певна робота: ставились п`єси ,концерти,читали книжки. Молодь тягнулась до книги,прагнула більше пізнати науку . Після війни бібліотеку перенесли до хати господаря Кмітюка Оксентія Пилипович, де клуб знаходиться в одній кімнаті,а в другій – бібліотека-книгозбірня. В 50-х років,всіма зусиллями голови колгоспу  Благодира Тимофія  Панасовича було побудовано в центрі села клуб разом із приміщенням бібліотеки,яка називалась – при клубна.
Бібліотекаром  і завклубом в цей час одночасно була Синюк Капітоліна Гаврилівна.
Люди жили надією і вірили, що покращиться і збагатиться культурне життя всіх людей.
Клубу в селі не було. А розваги ,вечорниці проводились на вулицях,в селянських хатах . Як вже згадувалось, що голова колгоспу Т.П. Благодир разом із людьми в 50-х роках побудував в центрі села клуб .В клубі крутили кіно, ставили концерти. Пройшли ці важкі часи і в 1985 році було за 1 рік побудовано на місці старого клубу,великий будинок культури на 200 місць. В підвальному приміщені був створений для молоді спортивний зал.
Завклубом стала працювати Синюк Людмила яка з великою любов`ю і повагою ставилась до своєї роботи. Вона з великим задоволенням і завзяттям проводила масові заходи, вміло керувала хором. Працювала із 1985-1995роки . Пізніше із 1996-1998 рік завідуючем клубом працювала Пентій Людмила Юріївна.З 1998-2007 працювала Дячук Надія Михайлівна.
На даний час завідуючем Комунального закладу «Клуб села Тетильківці » Солошенко Леся Григорівна працюю з 2007 року і по сьогодні. В клубі працює три гуртки художнього слова,жіночий вокальний ансамбль драматичний.
Після будинку культури в центрі села є пам`ятник загиблим воїнам – односельчанам який був побудований в 1975 році .І кожного року на 9 травня вшановується пам`ять загиблим воїнам-односельчанам.