Клуб села Цеценівка

tsetsenivka
Клубний заклад села Цеценівка був побудований в 1985 році. За період існування керівний склад закладу змінювався. Леся Іванівна Мушак, яка довгий час попрацювала завідуючою старим приміщенням клубу, мала честь стати Директором новозбудованого Будинку культури. Художнім керівником був Петро  Степанович Товканюк. Великий вклад  і розвиток художньої самодіяльності села, створенні хорового колективу належить шановані людині, вчителю музики і співів Давиду Дмитровичу Бойчуку. Свою лепту у культурний розвиток села вклали його односельці, працівники культури за освітою  Манчук Віктор Олександрович, Гальчук Світлана Василівна, Смоляр Федір Георгійович.  При відкриті клубу був створений  дитячий духовий оркестр, керівником якого став Віктор Семенович Омельчук.
    Усі масові заходи села проводяться  у фойє клубу,  так як на даний час зал потребує капітального ремонту.
tsetsenivka3 tsetsenivka2
Керівники гуртків художньої самодіяльності свої заняття проводять у гуртковій кімнаті.
     tsetsenivka4Невеличке місце  в клубі відведено під музейну світлицю, яка була створена з ініціативи та активної  завідувача клуба Нелею Миколаївною  Товканюк, при допомозі завідувача бібліотекою – філіалом села Світланою Іванівною Балагудою.
      На сьогоднішній день закладом культури керує Неля Товканюк, яка  закінчела Теребовлянське училище культури і навчаючись в Рівненському  інституті культури (заочно) в 1993 році прийняла ношу клубної роботи на свої плечі. За період роботи tsetsenivka5оновлювалась робота гуртків художньої самодіяльності, покращився внутрішній стан приміщень, встановлено шатрове перекриття даху клубу,  зроблено підвісну стелю в актовому залі, до 23-річниці Дня  Незалежності зроблено нові сходи.
Працюють такі гуртки художньої самодіяльності:
–         Вокальний;
tsetsenivka6
–          Художнього слова;
tsetsenivka7
–         Хореографічний(дитячий);
tsetsenivka8
–         Фольклорний;
tsetsenivka9
–         Ансамбль духових музиків;
 tsetsenivka10