Всеукраїнський соціальний проект «Вишиваний шлях»

Україна є найбільшою країною в Європі з багатою історією, давніми традиціями та культурою, надзвичайно красивою природою та гостинним народом. На жаль, туристична Україна залишається незвіданою не тільки для іноземців, але й для самих українців.
Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» започатковано проведення  Всеукраїнського соціального проекту «Вишиваний шлях», основною ціллю якого є створення спеціального туристичного маршруту, що пройде через всю країну з Ужгорода до Харкова та об’єднає західні та східні регіони України. «Вишиваний Шлях» пройде переважно через сільську місцевість. Він покликаний стерти кордони всередині країни, знищити бар’єри та існуючі стереотипи, розкрити всю незвідану красу України з її значущими історичними та архітектурними пам’ятками, мальовничими краєвидами, а також надзвичайно добрим та гостинним народом. Маршрут можна буде проїхати на велосипеді, пройти пішки, а певні частини маршруту подолати навіть верхи на коні. Ініціатори проекту сподіваються, що зазначений маршрут стане символом соборності України та створить для всього світу позитивний бренд нашої держави як держави єдиної нації.
         Основними етапами проекту є: створення маршруту на основі наявної інфраструктури, фізичне маркування маршруту; створення інтерактивної платформи, що складатиметься з веб-сайту та мобільного додатку; відкриття маршруту шляхом проведення Всеукраїнського велопробігу Ужгород – Київ – Харків на 24 річницю Незалежності України та проведення низки регіональних та фолк-фестивалів у містечках та селищах, через які пройде маршрут. Більш детальну інформацію щодо реалізації проекту та підготовку акції можна дізнатися за посиланням:
Мета проекту «Вишиваний Шлях», ініціатором якого є «Український клуб аграрного бізнесу»:
• Відкрити культуру й туристичний потенціал України українцям та всьому світу;
• Символічно об’єднати Схід та Захід України;
• Сприяти розвитку сільських територій;
• Сприяти залученню іноземних туристів в Україну
• Популяризувати здоровий спосіб життя та активний outdoor туризм;
• Сприяти створенню позитивного іміджу/бренду України та його просуванню;
• Популяризувати органічне сільське господарство.
Запрошуємо усіх небайдужих та активних людей, креативних представників бізнесу до обговорення та участі у Всеукраїнському проекті «Вишиваний шлях»!